Hotărârea nr. 3 din 30 ianuarie 2024 privind emiterea acordului U.A.T. Comuna Aluniş, județul Cluj, în calitatea sa de proprietar și administrator al domeniului public, pentru implementarea și realizarea pe domeniul public și

Hotărârea nr. 3/30 ianuarie 2024 privind emiterea acordului U.A.T. Comuna Aluniş, județul Cluj, în calitatea sa de proprietar și administrator  al domeniului public, pentru implementarea și realizarea pe domeniul public și privat al Comunei Aluniş, județul Cluj a proiectului „Construire capelă, împrejmuire, branșamente și racorduri utilități, amenajare parcare” și realizarea branșamentelor / racordurilor la rețelele edilitare aferente terenului situat în comuna Aluniș, sat Aluniș, nr. 108, jud. Cluj, identificat prin CF nr. 50901 Aluniș”